NASZa poradnia

Choroby serca i naczyń są najczęstszą przyczyną zgonu we współczesnym społeczeństwie. Szybki rozwój chirurgii naczyniowej, kardiologii i kardiochirurgii pozwala zapobiegać, wcześnie wykrywać i skutecznie leczyć schorzenia układu krążenia, zapewniając poprawę stanu zdrowia i jakości życia pacjentów. 

Poradnia powstała z myślą o pacjentach z chorobami serca i naczyń krwionośnych. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom szerokiej dostępności i wysokiej jakości usług medycznych w leczeniu chorób serca i naczyń.

PORADNIA AORTA

Udzielanie ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych w tym badań i konsultacji, wykonywanie drobnych zabiegów

Prowadzenie zdalnych usług medycznych (teleporady)

Edukacja prozdrowotna pacjentów

Prowadzenie badań przesiewowych w celu wczesnego wykrywania i skutecznego leczenia chorób naczyń i serca

Prowadzenie badań kontrolnych.

Zapewnienie wysokiej jakości usług medycznych

gabinet chirurga naczyniowego wola

Reserve now

Praesent vitae orci quam morbi vehicula eros sem, nec tincidunt ipsum imperdiet sed

Transplant Services

Nulla metus metus ullamcorper vel tincidunt sed, euismod in ouisque volutpat litora torquent

Pediatric Clinic

Sed lectus. Integer euismod lacus luctus magna. Quisque cursus, metus vitae sem massa mattis

Dental Clinic

Ullamcorper. Nulla facilisi. Integer lacinia sollicitudin massa. Cras metus. Sed aliquet risus a id tortor

Co mówią o nas pacjenci?

Opinie o dr n. med. Bohdanie Solonynko

Dr. Solonynko de facto uratował mi życie. Diagnozowało mnie wielu lekarzy, bo nie byłam typowym przypadkiem. Część z nich twierdziła, że jestem chora część, że nic mi nie jest. Dzięki szybkiemu działaniu Pana Doktora wykonano mi wszystkie badania i poznałam diagnozę - rozwarstwienie obu tętnic szyjnych. Jestem już po implantacji stentu w jednej z nich, a dzięki temu, że jestem pod stałą opieką Pana Doktora, czuję się bezpiecznie. Polecam gorąco tego lekarza, bo jest nie tylko świetnym specjalistą w swojej dziedzinie, ale też jest bardzo empatyczny i traktuje pacjentów z szacunkiem.
pozytywne opinie
Wiola Pawinska
Opinia może być tylko pozytywna. Pan doktor zaangażował się w poszukiwanie mojego schorzenia niczym detektyw. Miałem wrażenie że ma dla mnie tyle czasu ile potrzebuję. Odpowiedział ze spokojem na moje pytania i wydał obszerny opis badania.
pozytywne opinie
PG
Wyjątkowy lekarz, profesjonalista w każdym calu. Otrzymałam więcej wyjaśnień i informacji , niż u trzech poprzednich lekarzy. Badanie Dopplera przebiegało spokojnie i życzliwie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam Pana doktora. Będę kontynuowała wizyty w tym bardzo przyjaznym miejscu.
pozytywne opinie
EP
Bardzo miły i kompetentny człowiek. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, chociaż w moim przypadku to inna specjalizacja. Pan doktor polecił innych specjalistów za co dziękuję z całego serca. Za wizytę oczywiście nie pobierając opłaty.
pozytywne opinie
M. K.